Vážené kolegyně, vážení kolegové!

Dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji pozval na již třetí „Pražské evropské dny interní medicíny“. Tuto, již tradiční akci pojímáme v letošním roce trochu jinak. Kromě mezinárodního kongresu Prague European Days of Internal Medicine „PEDIM“ organizujeme paralelně i českou část. Naším cílem je zaujmout co nejvíce z Vás, účastníků z Čech a Moravy. Profitovat budete z možnosti účastnit se na kongresu mezinárodním, ale pochopitelně nemenší zájem předpokládáme o domácí část, která bude probíhat v rodném jazyce J. Na kongresu najdou zajímavá témata internisté, specialisté dalších oborů a samozřejmě i praktičtí lékaři.

Kongres PEDIM se bude konat v termínu 31. 5. – 1. 6. 2018 v hotelu Diplomat v Praze. 

Témata budou především z oblasti metabolizmu a kardiologie, samozřejmě se pokusíme pokrýt široké spektrum všeobecné interní medicíny i vzácná onemocnění. Kongres, respektive kongresy budou mít především postgraduální, vzdělávací charakter. Pro ty z Vás, kteří budou mít zájem prezentovat vlastní výsledky, bude připravena jak přednášková, tak posterová sekce.

Protože u českých účastníků očekáváme přeci jen větší zájem o domácí kongres (a naopak kolegové z dalších zemí se budou účastnit prakticky výlučně kongresu mezinárodního), rozhodli jsme se oddělit i informace a registraci na webových stránkách i při vlastním organizačním zajištění kongresu. Domácí účastníci tedy budou sledovat informace v české verzi.

To, že je tak významná akce akreditována ČLK asi není třeba zdůrazňovat.

Věřím, že Vás naše nové pojetí PEDIM osloví a že se s mnoha z Vás na přelomu května a června, tedy opravdu v době, kdy je Praha nejkrásnější, setkáme.

A na toto příjemné a užitečné setkání se těší

Richard Češka

Více informací najdete na webových stránkách: www.pedim2018.org

 

Komentáře nejsou povoleny.