• Česká internistická… || Kalendřář akcí || Konference České…
 • Milé kolegyně, vážení kolegové,

  dovolujeme si Vás pozvat na konferenci České asociace srdečního selhání (ČASS), která proběhne dne 27. 11. 2018 v nedávno otevřených krásných prostorách Petrof Gallery v Hradci Králové. Připravený program je koncipován tak, aby byl přínosem nejen pro kardiology, ale také internisty a lékaře dalších specializací a zahrnuje nové poznatky z oblasti diagnostiky a terapie onemocnění kardiovaskulárního systému a jeho hlavním cílem je jejich přenesení do klinické praxe.

  Program otevře slavnostní přednáška Dr. Alexe Lyona z londýnského Royal Brompton Hospital, který je předním světovým odborníkem doporučení pro diagnostiku a léčbu kardiotoxicity. Mezi hlavní témata patří problematika kardiogenního šoku, novinek ve farmakoterapii srdečního selhání, program zahrnuje také otázky srdečního selhání spojené s těhotenstvím a představení nové pracovní skupiny KardioTech.

  Věříme, že odborná jednání budou stejně užitečná jako v minulých letech, a že setkání předních odborníků a lékařů různých specializací přispěje k vzájemné výměně zkušeností a k prohloubení vzájemné spolupráce.

  Registrace je možné přes on-line systém České kardiologické společnosti (www.cksonline.cz) přes Váš účet. Pokud jej nemáte, můžete svoji účast potvrdit i na mail klimova@kardio-cz.cz, a to nejpozději 20. 11. 2018.

  Další informace jsou k dispozici na webu akce: http://www.cksonline.cz/23-konference-ceske-asociace-srdecniho-selhani/index.php

  Těšíme se na setkání s Vámi

  Prof. MUDr. Radek Pudil, Ph.D.

  a

  prof. MUDr Jindřich Špinar, CSc
  předseda České asociace srdečního selhání

   

  Komentáře nejsou povoleny.