• Česká internistická… || Kalendřář akcí || Seminář k atestační…
 • Dovolujeme si vás jménem zástupců pracovní skupiny mladých internistů ČIS MUDr. Jiřího Orsága a MUDr. Jana Škrhy pozvaly na 2. ročník semináře zaměřeného na problematiku atestačních otázek z vnitřního lékařství.

  Seminář k atestačním otázkám pro mladé internisty se uskuteční ve čtvrtek 29. 11. 2018 v hotelu Majestic Plaza v Praze. Program semináře je zaměřený zejména na komplikované otázky u atestace z vnitřního lékařství, ale i na další zásadní témata z oboru. Svoji účast potvrdili přední čeští odborníci, kteří zkouší u atestací, prof. Kršek, prof. Táborský, prim. Monhart a další.  Po každé přednášce bude prostor pro diskuzi a případné otázky k tématu.

  V letošním roce je seminář zaměřený na vybrané problémy v diabetologii, endokrinologii, hematologii, kardiologii, pneumologii a další.

  Detailní program semináře je ke stažení ZDE

  Po semináři bude od 18:30 hodin následovat společná večeře v hotelové restauraci. 

  Účast na semináři je pro mladé lékaře do 35 let zdarma. Seminář je podpořen společností Krka a Nadačním fondem české interny.

  Budeme rády, když budete o semináři informovat také Vaše kolegy na pracovištích, kteří se připravují na atestační zkoušku z vnitřního lékařství.

  Prosíme o potvrzení Vaší účasti na semináři na emailovou adresu info@interna-cz.eu. V případě, že se akce budete účastnit, jste srdečně zváni také na společnou večeři. Do potvrzovacího emailu prosíme uveďte, zda se večeře zúčastníte (kapacita míst je omezena).

   

   

  Komentáře nejsou povoleny.