• Česká internistická… || Kalendřář akcí || Seminář k atestační…
 • Dovolujeme si Vás jménem zástupců pracovní skupiny mladých internistů ČIS MUDr. Jiřího Orsága a MUDr. Jana Škrhy pozvaly na seminář zaměřený na problematiku atestačních otázek z vnitřního lékařství.

  Seminář k atestačním otázkám pro mladé internisty se uskuteční ve čtvrtek 14. 12. 2017 v Autoklubu ČR v Praze. Program semináře je zaměřený zejména na komplikované otázky u atestace z vnitřního lékařství, ale i na další zásadní témata z oboru. Svou účast potvrdili přední čeští odborníci, jakými jsou například MUDr. Kotík, MUDr. Bortlík, MUDr. Plášek. Podařilo se nám zajistit také přednášku pana profesora Matějoviče, který je pravidelným zkoušejícím u atestací. Po každé přednášce bude prostor pro diskuzi.

  V rámci prvního ročníku semináře se zaměříme na vybrané problémy v gastroenterologii, diabetologii, revmatologii, nefrologii, kardiologii a další.

  Program semináře je ke stažení ZDE.  

  Po semináři bude od 19:00 hodin následovat společná večeře (docházková vzdálenost od místa konání), kterou je potřeba se předem přihlásit a zbývá pouze několik volných míst.

  Účast na semináři je pro mladé lékaře do 35 let zdarma. Seminář je sponzorován společností Krka a Nadačním fondem české interny.

  Budeme rády, když budete o semináři informovat také Vaše kolegy na pracovištích, kteří se připravují na atestační zkoušku z vnitřního lékařství.

  Pro velký zájem o účast na semináři jsme rozšířily kapacitu, je tedy možné se ještě do konce tohoto týdne (3. 12. 2017) přihlásit. Prosíme o potvrzení Vaší účasti na semináři do 19. 11. 2017 na emailovou adresu info@interna-cz.eu.

  Po semináři bude od 19:00 hodin následovat společná večeře (docházková vzdálenost od místa konání), kterou je potřeba se předem přihlásit a zbývá pouze několik volných míst. Prosíme uveďte ve svém potvrzovacím emailu, zda máte zájem také o účast na večeři. 

   

   

  Komentáře nejsou povoleny.